AUTOADI – Samochody Premium Kuźmicz jest doświadczonym sprzedawcą używanych samochodów klasy Premium. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza na temat aktualnego rynku samochodowego pozwala nam zadowolić gusta i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy możliwość indywidualnej realizacji zamówienia dostosowując się do Państwa potrzeb i wymagań. Nasza oferta skierowana jest dla osób ceniących swój czas, wygodę a przede wszystkim bezpieczeństwo przy zakupie samochodu używanego.

Najwyższy klasy sprzęt oraz narzędzia pozwalają nam pracować z myślą o naszych Klientach!

Dealer AUTOADI – Samochody Premium Kuźmicz będący pośrednikiem sprzedaży samochodów pozyskiwanych z terenu całej Europy (głównie z Niemiec) i USA, jako jeden z nielicznych wykonuje szczegółową ekspertyzę samochodu. Dzięki ekspertyzie, którą dla Państwa wykonujemy możecie mieć Państwo pewność:

•Legalności pochodzenia samochodu

•Faktycznego przebiegu kilometrów

•Stanu technicznego

•Bezwypadkowości

AUTOADI – Samochody Premium Kuźmicz profesjonalnie zajmuje się pośrednictwem kupna-sprzedaży samochodów z szeroko rozumianego segmentu aut luksusowych, sportowych i terenowych dla firm i osób prywatnych w całej Europie (głównie z Niemiec) i USA.

AUTOADI – Samochody Premium Kuźmicz jest partnerem dla wielu dealerów wiodących marek, w szczególności Audi, BMW, Mercedes, Porsche i VW co wynika z kilkuletniej już, bliskiej współpracy w zakresie sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych.

Jeśli jesteś zainteresowany rozłożeniem płatności za zakupiony samochód w czasie, proponujemy Ci AUTOADI – Samochody na kredyt! Korzystne warunki finansowe, proste procedury oraz krótki czas uzyskania kredytu to tylko niektóre z jego cech. Szerokie możliwości kształtowania okresu umowy oraz poziomu wkładu własnego pozwolą nam przygotować kredyt w pełni dopasowany do Twoich możliwości.

Aby chronić użytkowników w sytuacji wystąpienia awarii mechanicznej pojazdu, która ze względu na wiek samochodu nie może już być usunięta w ramach gwarancji producenta, stworzony został Program AUTOADI – Samochody z gwarancją!

Właśnie w przypadku awarii pojazdu w ramach Programu AUTOADI – Samochody z gwarancją! pokrywane są koszty jego naprawy, obejmujące zarówno koszt części zamiennych jak też robocizny. Dzięki przygotowanemu przez nas ubezpieczeniu, możesz poczuć się tak samo jak posiadacz samochodu objętego gwarancją producenta.

Kupując samochód od AUTOADI – Samochody Premium Kuźmicz oszczędzasz czas i pieniądze, gdyż wszystkie formalności oraz opłaty związane z rejestracją pojazdu w Polsce są przez nas wykonywane.

AUTOADI – Samochody Premium Kuźmicz dysponuje nowoczesnym dobrze oświetlony pomieszczeniem do prezentacji samochodów, co umożliwi naszym Klientom komfortowe podjęcie decyzji o zakupie bez względu na porę dnia i panujące warunki atmosferyczne.

AUTOADI – Samochody Premium Kuźmicz
DZIAŁ SPRZEDAŻY
Doradca ds. sprzedaży samochodów
Adrian Kuźmicz
Telefon: +48 601 057 257
e-mail: adrian.kuzmicz@autoadi.pl

AUTOADI – Samochody na kredyt!
DZIAŁ FINANSOWANIA
Doradca ds. kredytów i leasingu
Kinga Kuźmicz
Telefon: +48 660 638 638
e-mail: kinga.kuzmicz@autoadi.pl

AUTOADI – Samochody z gwarancją!
DZIAŁ GWARANCJI I REKLAMACJI
Telefon: +48 55 248 09 09
e-mail: kontakt@autoadi.pl
Nasza strona: www.autoadi.pl

SALON SPRZEDAŻY
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00
Sobota - Niedziela 8:00-18:00

NASZ ADRES
82-335 Jegłownik
ul. Jasna 1K

AUTOADI Kinga Kuźmicz
82-200 Malbork
ul. Stanisława Mikołajczyka 4
REGON 220615501 NIP PL 5792163162

Większość klientów AUTOADI – Samochody Premium Kuźmicz pochodzi z poleceń, Poleć Nas Swoim Znajomym!

AutoAdi
Copyright © AUTO ADI 2010.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona główna | O firmie | Oferta | Kontakt
Projekt i wykonanie MPL Design | Strona otworzy sie w nowym oknie